61K Efes Selçuk Ultra

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir GPX Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • *CP3 Meryem Ana Cut-Off süresi 12:00 *CP5 Şirince Cut-Off süresi16:00 *Fınısh Cut-Off süresi 18:00
  • Yarışa katılmak için zorunlu malzeme ve sağlık raporu zorunludur.
  • Web sitesine eklenmiş olan parkur KML dosyası yarış günü katılımcıların GPS saat veya telefonlarında yüklü olması zorunludur. *Yarışın kurallarında zorunlu malzemeler bulunmaktadır. *Detayları web sitesinde yer alan --Bilgi Noktası - alanından edinebilirsiniz.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Abdurrezzak Bayık Bireysel 50+
Abidin Erdi Elibol İdadik 40 Altı
Agne Rackauskaite Bireysel 40 Altı
ahmet aktan rundenizli 40 Altı
AHMET BABUR ANKE MİMARLIK & PEYZAJ 40-49
Ahmet İnan Bireysel 40 Altı
AHMET MIDIK Karşıyaka One Team 50+
Aizat Kaparova Bireysel 40 Altı
Akın Bozyak Aküdak 40 Altı
Akın Şener Bandak 40-49
Ali Güre Baskent gencler ve masterler spor kulubu 40-49
Ali Kaytan Bursa Masterler Atletizm Kulübü 50+
Ali KORKMAZ Bireysel 40-49
ALİ PARLAK Rize Maraton Kulübü 50+
Ali Şen MHDRUNNER 40-49
Ali Tetik Bireysel 40 Altı
ali ihsan özek #aa 40 Altı
anıl dertli özek #aa 40 Altı
arif elkovan Bireysel 40 Altı
Arslan Çehrelioğlu Vegan Runners 40 Altı
Atilla Altuntaş RUNİST RUNNİNG 50+
Avni Gök Başkent Gençler ve Masterler Atletizm 50+
Ayhan Metin Bireysel 40 Altı
ayşe deveci idadik 50+
Buğrahan Cemil USLU ADIM ADIM ANKARA 40 Altı
BURAK BERBER Usual Suspects 40 Altı
Burak Toğrul bireysel 40 Altı
BÜLENT ARAÇ EGE MARATON 40-49
BÜLENT BİLGİN KOMANDO 40-49
Bülent Karakaya Ege Maraon 50+
Cem Temizel Rize Maraton Kulübü 40-49
Cengiz ÇELİK Ege Maraton 40-49
CEVRİYE TUNÇ OTURMAZ AKUT 40-49
Cüneyt Duranlıoğlu D-Team 40 Altı
Çağrı Güven Bireysel 40 Altı
DAVUT HAZAR Akut & ultra çaylak runners 40-49
Deniz Çelik Bireysel 40-49
Devlet PASİN ULUTAN İDADİK 40-49
ECE ŞANIVAR KOÇAK BİKOŞU ADANA 40 Altı
eda gemici Bireysel 40 Altı
Emine İnan İdadik 40 Altı
Emre Bayram Bireysel 40 Altı
EMRE UCUNCUOGLU YAPI KREDİ SPOR KULUBU 40 Altı
ERDEM DURMAZ Bireysel 40 Altı
erdem kalenderoğlu Bireysel 40 Altı
Erden Giritli Bireysel 40-49
Erdi Buğra Şen Aydos 537 40 Altı
Erdoğan Kayar KoştuRUN 40-49
Erkan SİNCİ FİZYOZEN 40 Altı
Erol KOZAN ferdi 40-49
Ersin Camiduran Milas Karyalı Koşucular 40 Altı
Esin SERTKAYA KARABAL İDADİK 40 Altı
Esra Şahin Ferdi 40 Altı
Esra Tunca Bireysel 40 Altı
Eylem Halila Team Kronos 40-49
Ferhat Güngör Usual Suspects 40-49
FERİT KÜÇÜKOĞLU BİREYSEL 40 Altı
Fevzi Şen Bireysel 40-49
Fikri Yavaş Ege Maraton 40-49
FUNDA SEYREK Bireysel 40-49
Gozde Gür Bireysel 40-49
Gökhan Genişyürek Ankarunning 40 Altı
Gülefer Mete idadik 40-49
Gülseren YILDIZ ÜSTÜNDAĞ AKUT SPOR KULÜBÜ 50+
Günay Tezer Bireysel 40-49
Hakan Alp R.E.D. Runners 40-49
Hakan Güney İzga 40-49
HAKKI YILMAZ ÇİYAN Bireysel 50+
HASAN KOPUZ Rize Maraton Kulübü 50+
Hasan Hüseyin Nigdeli Bosch Runners 40 Altı
Hediye İdi İdadik 40 Altı
Hüseyin BAYIR BotanikRun 40-49
IHAR YARMOLENKA Porridge Club 40 Altı
ibrahim AYDINCI Bireysel 40-49
idris erdoğdu rüzgarla koşanlar 40-49
İlker Duranlıoğlu D-Team 40-49
İsa Kocakaya Tip 1 Diyabetli Çocuklar ve Aileler Derneği-Ege Maraton 50+
İSMAİL AYKUT Adim adim 40 Altı
Kadir Albayrak KOŞUPEREST 50+
Kadir Avcı Kskoneteam 40-49
Kadir Çapkın Bireysel 40 Altı
Kadir Çavaş Bireysel 40-49
Kaya ÇORAK Bireysel 40-49
Kaya Aydın Alpay Bireysel 40 Altı
Kemal Dundar Bireysel 40 Altı
Kenan AKMAN Bireysel 40 Altı
Kerim Şirin Koşudünyamiz 40 Altı
Kürşat AKDOĞAN BiKoşuAdana 40-49
Kürşat Şahin Karşıyaka One Time 40 Altı
Levent Çetinkaya Bireysel 50+
levent serbest ege maraton 50+
Mahmut Çevik Bireysel 40 Altı
MAHMUT NECİP CANAL BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZM S.K 50+
Mahmut Soner ULUTAN İDADİK 50+
Maryam Tahbaz Persian trail runners 40-49
Mehmet ALDIC İDADİK 40 Altı
Mehmet Döner Bireysel 40 Altı
mehmet Türkmen bireysel 40-49
mehmet yener ege maraton 50+
MEHMET ALİ KUDATMIŞ İDADİK 50+
Muammer Aksu Kdz.Ereğli Koşu Grubu 50+
Murat Akyiğit Kuşadası 40-49
Murat Barut run denizli 40 Altı
Murat Bilsel Kadıköywagen 40-49
mustafa pehlivan başkent gençler ve masterlar 50+
Mustafa Şahin bireysel 40 Altı
Mülayim Hazar Bireysel 40-49
NADİM GÖKSÜGÜR EGE MARATON 50+
NAZ TOKDEMİR Bireysel 40-49
Nihal Tırpan Ferdi 40-49
ogün güneş Bornovalı 40-49
Orhan Altürk TAFA 40 Altı
Osman Bahadır Bireysel 40 Altı
Osman Çalışkan Bireysel 50+
Osman PIRNAZ İdadak 50+
ozan şimşek Bireysel 40 Altı
Önder Eren Lokomotif İstanbul 40-49
özkan çakmak bireysel 40-49
RAMAZAN YÜMLÜ BİKOŞU ADANA 40-49
RAUF ERİŞ Bireysel 40-49
Rıza Martaş Bosch runners 40-49
Semih Engin Ankara Koşuyor 40 Altı
Serkan Emir Adım Adım 40-49
Serkan Sezer Karşıyaka One Team 40-49
serpil yanbastı Baskent gencler ve masterler spor kulubu 50+
Sinan HOTAMIŞ Bireysel 40 Altı
Sinan Inan Running Academy 40 Altı
Soner SEZER Bireysel 40 Altı
SUAT AZER BİREYSEL 40 Altı
Şevki Demirtaş REDFOXES 40-49
Tamer Özker Yarım Ada Koşu Grubu 50+
Tarık Dede Antalya koşuyor 50+
Tayfun Evcil Karşıyaka One Team 40 Altı
Tekin Alabaş Karadeniz Ereğli Koşu Grubu 40 Altı
Tolga Baloğlu Bireysel 40-49
Tolga ENCÜ İDADİK 40-49
TUFAN YÜKSEL İDADİK 50+
TURAN AKIN Bireysel 50+
TURAN DEMİR BAŞKENT MASTERLARI 40-49
Turgay Baskın RUNDENİZLİ 50+
TURGAY YILMAZ Pusula doğa ve su sporları 50+
Ufuk Özdiler Wildrunners 40 Altı
uğur çiftçi RUN DENİZLİ 50+
Umut Düzerdik Bireysel 40-49
ümit yılmaz İDADİK 50+
ünsal BARBAROS EGEMARATON 40 Altı
YASİN KANSU NOVARTIS 40-49
yıldıray Bolukdemir ege maraton 40-49
Yılmaz Haydarbeyoğlu green chemicals 40-49
Yusuf Özceylan Team.Run.Bo 40-49
Zeki Ortakcı WEBER YAPI KİMYASALLARI - İDADİK 40-49
zeki umdu Kırkkale Koşuyor 40 Altı
Zübeyde Sivriservi Bireysel 40-49

Bize Ulaşın