Efes Ultramaratonu 55K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Yarışın ilk 7km'si patika olan parkurda koşucular 3km boyunca dalga sesleri eşliğinde adımladıktan sonra tekrar patikaya girerler, 40km patikada doğa ile dans ettikten sonra finish için 5km'lik asfalt yola çıkarlar ve Richmond Ephesus Resort'un önünde finishe ulaşırlar.
  • Parkurun 7,12, 25, 35 ve 44’inci kilometresinde su noktası, 12, 25 ve 44’inci kilometresinde ikmal noktası bulunmaktadır.
  • Yarış maksimum bitirme süresi 11 saattir.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
AA BB Bireysel 40 Altı
Ahmet Bayram Manisa büyük şehır belediye spor 40-49
Ahmet Tarakçı abelatpelat 40-49
Ahmet Ziya Erdoğan Ferdi 50+
ALİ ERKAN RunDenizli 40-49
Ali Gözükara Bireysel 40-49
ALİ KARAGÜNDÜZ ÇAL BELEDİYESPOR 50+
Ali Özcan Vegan runners 40 Altı
ali şahin Bireysel 50+
ali arcan gülaç Bireysel 40-49
Alpay Dede Aydos537 40-49
ALPTUĞ ERSÖZ ErzuRun 40 Altı
Altug Dincgor Kosucanlar 50+
Arda Ergene A&A Pilates 40 Altı
arif elkovan Bireysel 40 Altı
Arif Öztürk Spor ayyıldız 40 Altı
ASIM OLCAY KARADAYI Urban Swaras 40-49
ATA TAN BANDAK 40-49
Ayça Çömlekçiler A&A Pilates 40-49
Ayhan Esen Jetgiller 40 Altı
AYŞE GÜL AKINCI YÜKSEL İDADİK 50+
AYŞEGÜL ŞENTÜRK Bireysel 40-49
BAKİ ŞAHİN BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZM 50+
Baris OZDEMIR Bireysel 40-49
Baybars Alpaslan Bireysel 40-49
BAYRAM UYSAL Telmessos Kâhinleri 50+
Bekir ÇAKAROĞLU İZELTAŞ 40 Altı
bora kaya Bireysel 40-49
Boris Fitz Bireysel 40-49
Burak YAZGI WORK'n'OUT 40 Altı
BÜLENT BİLGİN KOMANDO 40-49
Cem SAVACI Bireysel 50+
Cemil Gökçe Mavi Karga 40-49
Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
cengiz çelik ege maraton 40-49
Cevdet Alyılmaz Doruk Dağcılık 50+
Chefia Hendaoui No team 40-49
Cihan Çelik Bireysel 40 Altı
cihan karakır Voltron 40 Altı
Cihan Baki KİŞİN PAN DAĞCILIK 40 Altı
Çağdaş UÇAR Bireysel 40 Altı
Demir Berkay Yavrucuk Bireysel 40 Altı
Deniz Çelik Bireysel 40-49
deniz çiçek ferdi 40 Altı
Deniz Ulutaş Sarayönü Koşu 40-49
Derya Beştaş Bireysel 40 Altı
Dudu Caner Alavra 40 Altı
Efe Aksan Bireysel 40-49
Elçin Çoban Telmessos Kahinleri 40 Altı
EMİN EMRE EREN Adım Adım Antalya 40 Altı
Emine İnan İdadik 40 Altı
Emine Ögür AntRUNman 40 Altı
Emrah özcan İMAK 40 Altı
Emre Baykal Bireysel 40 Altı
EMRE BAYRAM Bireysel 40 Altı
Ender Akalan kskoneteam 40-49
Erden Giritli Bireysel 40-49
Erdoğan Kayar KoştuRUN 40-49
Ersin Demir Remi & Pam 40 Altı
Ersin Vural geziniyoo 40 Altı
Ertan HÜR Bireysel 40 Altı
ERTUN YILDIZLI DORUK DAĞCILIK VE ORYANTİRİNG 50+
Eva Maria Fırat Bireysel 40-49
Evren Kar Bireysel 40-49
Ezgi Gözüyesil batuman Bireysel 40-49
Faruk Değirmenci AKUT 50+
Fatıh Mehmet Varlıker Ferdı 50+
Fatih Tosun Kosu denizli 50+
FATİH VICIL Bireysel 40 Altı
Feyyaz Dumlu Koşdenizli 40-49
Fırat Pamir Koçkar Remi & Pam 40 Altı
GANİ SAĞLAM Bireysel 50+
Gregory Williams Bireysel 40 Altı
Gülser Yay TeamUltraTrailRunner 50+
Günay Tezer Bireysel 40-49
GÜRSEL KOÇAK PAN DAĞCILIK 40-49
Habip ALBAYRAK SERDAR GIDA 40-49
Hacer Uslu Gaziemir belediyesi gençlik spor kulübü 40 Altı
Hakan Turan Ferdi 40 Altı
HAKKI YILMAZ ÇİYAN Bireysel 50+
HALIL AKSOY Kyzikos Ultra - BANDAK 40 Altı
HALİL İBRAHİM GÜL MURAT TİCARET 40-49
Hasan Aksöz Kolejliler koşuyor 40 Altı
Hasan Altıok runKARAMÜRSELrun KOŞUTUTKUNLARİ 40-49
hasan onat Marla Ege 50+
Hazal Şerifoğlu SunHunters 40 Altı
Hilmi Güven Twilight Team 40 Altı
Huseyin Acungan 50+
Huseyin Gumus ultra çaylak runners 40 Altı
HÜLYA ŞENOĞLU İDADİK 40-49
HÜSEYİN ALPARSLAN KOŞU TUTKUNLARI 40-49
HÜSEYİN ÇALIŞKAN Bireysel 50+
Hüseyin Doğan Koşudünyamız 40 Altı
Hüseyin Gündüz Münferit 40 Altı
HÜSEYİN KANBER runKARAMÜRSELrun 40-49
hüseyin polat EGE MARATON 50+
IHAR YARMOLENKA Porridge Club 40 Altı
Irfan Derdiçok Bireysel 50+
İbrahim Aydın Bucak Oğuzhan Doğa Sporları 50+
ibrahim Metin KOÇKAR Remi & Pam 50+
ilker Laçalar Twilight 40-49
İlyas Avcı Eskişehir Oryantiring 40-49
İSMAİL ODAKAN TEMAD KAYSERİ 40-49
İsmet Ablay Bireysel 50+
Kaan Bilgin Bireysel 40-49
Kaan Kabil KODAK 40 Altı
Kemal Dundar Bireysel 40 Altı
kemal birinci BİRİNCİ BİREYSEL 50+
Kürşat Karabulut Ankara Koşuyor 40 Altı
Kürşat Şahin Ferdi 40 Altı
LEVENT AKKAYA Bireysel 40 Altı
Levent Dalar The Honey Badger Run Club 40-49
Levent Hakan Kılıç Bireysel 40 Altı
Mahmut Yavuz Bireysel 40 Altı
Mecit Çelebi Bireysel 50+
Mehdi Duman Bireysel 40 Altı
Mehmet ALDIC İDADİK 40 Altı
MEHMET ERGÜL ANKARA KOŞUYOR 40 Altı
MEHMET KOÇDEMİR Bireysel 40-49
Mehmet Özkasap kskoneteam 40 Altı
MEHMET TARHAN Bireysel 40-49
Mehmet Yaprak Koşu dünyamız 40 Altı
mehmet yener ege maraton 50+
MEHMET FUAT TORUN ADANA MEDLİNE 40-49
Mehmet Zahir Kül Salomon Running Türkiye 40-49
MELEK SADİ KOÇ SPOR TOPLULUĞU 40 Altı
Mikail Doğan Beylikdüzü Triatlon 40-49
Milhan DALGIC ınbody team tr 50+
Mithat ulay Bireysel 40-49
MUHAMMET ÖZDEMİR ferdi 50+
Muharrem Zekeriya Tan Ege Maraton 50+
murat baran ege maraton 50+
Murat Barut denizli 40 Altı
Murat Ekici Bireysel 40 Altı
Murat Hayla ruKARAMÜRSELrun 40-49
Murat KÜÇÜKBAYRAK Ferdi 40-49
murat öztoprak adım adım izmir 40-49
MURAT YEŞİLTAŞ YARIMADA KOŞU GURUBU 40-49
Murat Akin Akin Ankyra SK 40 Altı
Mustafa çınar Bireysel 40 Altı
Mustafa Kızıltaş BANDAK 50+
Mustafa Poyraz Doruk dağcılık 40-49
Mustafa Hüseyin Ortaç Pan Dağcılık 50+
Mutlu BAYKAL Petkim Petrokimya 40-49
NADİM GÖKSÜGÜR EGE MARATON 50+
Necdet Özkan Koşucanlar 50+
Nejat Çetin Tofas emekliler 50+
Nihat Özen Haarlem 40 Altı
Nurettin Yavan AKUT 40-49
Nurettin Zafer Ödemiş Belediyespor 40-49
nurkan KURT Aydos 537 50+
Oğuz Alp Bekircan Twilight 40-49
oktay fırat Ms 40-49
Oktay Yıldız Ankara Koşuyor 40 Altı
Olcay PEKER R.E.D RUNNERS 40 Altı
ONUR AZCAN Aydos 537 40-49
Onur Gunduru Voltron 40 Altı
onur ozvarol Bireysel 40 Altı
onur sarban Bireysel 40 Altı
Onur Yılmaz UÇR 40-49
Osman DEMİR Bireysel 50+
Osman PIRNAZ İdadak 50+
osman erhan ergün bireysel 40-49
özgür öktem Twillight 40-49
özgür Sancak Koş Denizli 40 Altı
Özgür Rahmi ÖZMEN Adım Adım 40-49
PINAR DUMAN ERDEM ADIM ADIM 40-49
polychronis Mylonas Indepented 40 Altı
Rafet ÖZCAN ErzuRun 40 Altı
Rasih Haldun Aydıngün Bireysel 50+
Reyhan Mengi Studio Camp Runners 40 Altı
rezeda galyamova Bireysel 40-49
RIZA DİNÇER ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 50+
Rıza Martaş Adım Adım 40-49
Rojhat Arslan Alavra 40 Altı
RUDOLF FİSCHER Bireysel 50+
SACİT AĞCA koşucanlar 50+
Sadık Çelik Ferdu 40 Altı
Safiye Bayam Birbaşına 40-49
Saner Sarı BİREYSEL 40-49
SATILMIŞ GÜNDOĞDU Baskent gencler ve masterler spor kulubu 50+
Seda Nur ÇELİK MadeinÇelik 40 Altı
SELÇUK GAZCILAR runKARAMÜRSELrun [KOŞU TUTKUNLARI] 40-49
Selma Varliker Ferdi 40-49
Serdar Laçalar Twilight Team 40 Altı
serhat kırali BJK 40 Altı
Serhat Can Cetin Sunhunters 40 Altı
Serkan Imrak Twilight Team / Marathonist 40-49
seydi kirez Bireysel 40 Altı
Seyran Güneş Pegasus Running Team 40 Altı
Sinan Inan T-SEES 40 Altı
Sonat Idi Bireysel 40 Altı
Staceylynn Scarborough Fenerbahçe 40 Altı
Suat AVCI Pegasus Running Team 50+
Süleyman ÇETİNER Bireysel 40-49
Süleyman Erdem Milas karyalı koşucular 40 Altı
Süleyman Gül Bireysel 40 Altı
Şamil Karahan Bireysel 40 Altı
Şevket ÖZLÜ Bireysel 40-49
Şevki Demirtaş Ferdi 40 Altı
Tanzer Satır Aydos 537 50+
TARIKCAN TURGUT Bireysel 40 Altı
Thomas Dahlgren Team Blekinge 50+
TOLGA GÜLER Twilight Team 40-49
Tolga Sagıt Yok 40-49
Tuncay ÇOŞKUN Ultra Çaylak Runners 50+
Tuncer Karabağ Run Karamürsel Run 50+
Turgay Baskın KOŞDENİZLİ 50+
Türkan Balaban Ultra Çaylak Runners 40-49
Umut Düzerdik Bireysel 40 Altı
Umutcan Duman Evreka 40 Altı
UTKU KÜRKÇÜ TURKISHAEROSPACERUN 40-49
ÜNSAL BARBAROS EGEMARATON 40 Altı
VEDAT NİSANOĞLU ADANA MEDLİNE 40-49
Vincent HIDDEN Bireysel 40 Altı
yalçın sarban Bireysel 50+
yasin ünal ınbody team tr 40-49
Yaşar Gök Ege Maraton Spor Kulübü 50+
YAVUZ DOĞAN İDADİK 50+
YAVUZ MEYDANCI Bireysel 40 Altı
yıldıray Bolukdemir ege maraton 40-49
Yusuf Özceylan Bireysel 40-49
zafer Dinç BikoşuAdana 50+
ZAFER KARTAL ferdi 50+
Zeynep Çeltek Aksan Bireysel 50+

Bize Ulaşın