42K Meryem Ana Dağ Maratonu

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir GPX Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Yarışta zorunlu malzeme kontrolü vardır.
  • CP3 Meryem Ana Cut-Off saati 12:00
  • Sağlık raporu zorunludur.
  • Web sitesine eklenmiş olan parkur KML dosyası yarış günü katılımcıların GPS saat veya telefonlarında yüklü olması zorunludur. *Yarışın kurallarında zorunlu malzemeler bulunmaktadır. *Detayları web sitesinde yer alan --Bilgi Noktası - alanından edinebilirsiniz.
  • Fınısh Cut-Off saati 14:30

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Abidin Erdi Elibol İdadik 40 Altı
Ahmet Özden Bireysel 40 Altı
ALİ HAFTA MERSİN RUNNİNG 50+
Amaç Demircan Bireysel 40-49
Arda YALAMAÇ Pan Dağcılık 40-49
AYŞEGÜL AKINCI YÜKSEL İDADİK 50+
AYŞEGÜL GÜMÜŞ Bireysel 50+
Ayşegül Yılmaz Ayvalık Running Team 40-49
BARIŞ KIZILTAY Bireysel 40-49
Belgin Arkat Bireysel 50+
BERKİT ÇETİN ADIM ADIM İZMİR 40-49
Bethany Carter Bireysel 40 Altı
BURAK BERBER Usual Suspects 40 Altı
Cem Doğan Bireysel 40-49
Cemil Gökçe Mavi Karga 40-49
cIgdem Isıkan Runist 50+
cihan karakır Voltron 40-49
Çağrı Aydoğmuş Bireysel 40 Altı
çağrı yildirim Bireysel 40 Altı
ELİF süer tokalı Bireysel 40-49
ELİF ECE KARTAL TİLKİ DAĞCILIK KULÜBÜ 40 Altı
Emre Bayram Bireysel 40 Altı
Emre Sezginer Ferdi 50+
ENDER ÖKSÜZ Bireysel 40-49
Erhan ÇALIŞKAN Van Tema 40 Altı
Erinç Çaylak Edincikspor Kulübü Derneği 40 Altı
Esin SERTKAYA İDADİK 40 Altı
EYLEM ESER ACADEMY RUN 40 Altı
Eylem Güzel Bireysel 40-49
FERRUH ÜSTE Ege Maraton 50+
Gülcan Ürper Bireysel 40-49
Gülce Tunç minnoşpace 40 Altı
Günay Kaynak Bireysel 40-49
Habip ALBAYRAK Albayrak gıda 40-49
hakan kahramanoğlu Bireysel 50+
Hamza Çoban Run Denizli 40 Altı
Hande Coşkun kolejliler koşuyor 40-49
Hediye İdi İdadik 40 Altı
Hilal Koyuncu Bireysel 40 Altı
Hüseyin Keleşoğlu Edincikspor 40 Altı
Inna Dalkıran Bireysel 40 Altı
İlhan ÇAVUŞOĞLU TEMAD Atletizm 40-49
İsa Kocakaya Tip 1 Diyabetli Çocuklar ve Aileler Derneği-Ege Maraton 50+
ismail karacaoğlu Adım Adım İzmir 40 Altı
İSMAİL ODAKAN TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DERNEĞİ 40-49
Jimi Davies Önderun 40 Altı
Kaan Özçelik Marathonist 40 Altı
Kadir Albayrak KOŞUPEREST 50+
KAMIL KOCAK Bireysel 50+
Karin TIRAŞIN Pan Dağcılık 50+
Kerim Şirin Koşudünyamiz 40 Altı
Koray şahin Bireysel 40 Altı
Kürşat AKDOĞAN BiKoşuAdana 40-49
Liudmyla Chmulova Bireysel 40 Altı
Mahmut AYTEKİN Ferdi 50+
Mehmet Arı MERSİN RUNNING 40 Altı
MEHMET KÜÇÜKYILMAZ BURSA TRİATLON SK 40-49
MEHMET YENER AllianzTurkiye 40-49
Merve Yoldaş çelik Bireysel 40 Altı
Murat Barut run denizli 40 Altı
MURAT ESENOLUK BiKoşuAdana 40-49
MUSTAFA KUMBARACI MAVİ KARGA 40-49
Mustafa Uylası Seferihisar 40 Altı
MUSTAFA KEMAL FINDIKÇIOĞLU MiLAS KARYALI KOŞUCULAR 40-49
MUSTAFA ÖZGÜR ATEŞ MERSİNRUNNİNG 40 Altı
Nuret ÇALICI Ege Maraton 50+
Onur Gunduru Voltron 40-49
onur öztürk Patikacılar 40 Altı
Ozgur Kale KocSistem 40-49
Önder Eren Lokomotif İstanbul 40-49
Özgür Özcan Bireysel 40 Altı
özlem Alparslan Bireysel 40 Altı
özlem kafalı Bireysel 40 Altı
Pınar Özdemir KOŞUDÜNYAMIZ 40 Altı
Salih Barışık Ankara Triatloncu Şöbiyetler 40-49
Salih Dereli OUTDOOR LYCİA 50+
Semih ÖZTURK kskoneteam 40-49
Semih Ural Garanti Yatırım 40 Altı
Serkan Imrak Twilight Team 40-49
Serkan İNCE Bireysel 40 Altı
SEVGİ KOCABAŞ Bıreysel 50+
Sevim Gül Bireysel 40 Altı
Süleyman burak Ünal Kolejliler Koşuyor 40-49
Tolga KUŞ Mavikarga SK 40 Altı
Ufuk Aracıoğlu Bireysel 40-49
ÜZEYİR AYAN MHDRUNNER 40 Altı
yasemin hünerli adım adım florya çaylaklar 40-49
yiğit kara TİLKİ DAĞCILIK KÜLÜBÜ 40 Altı
Zeynep AKKAYA İzmit master 40 Altı

Bize Ulaşın