Efes Ultra 25K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Yarışın ilk 10 km'si patika olan parkurda koşucular 3km boyunca dalga sesleri eşliğinde adımladıktan sonra son 10km için tekrar patikaya girerek Meryem Ana'da yarışı bitirirler.
  • Yarışın boyunca rakım kazanımı +920 metredir.
  • Yarışın 7. kmsinde su noktası bulunmaktadır ayrıca 12km'deki kontrol noktasında su ve yemek ikmali yapılabilir.
  • Yarış maksimum bitirme süresi 5.30 saattir.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Abbas Aydoğdu Bireysel 50+
abdullah er fenerbahçe 40 Altı
Abdullah Manap Ege Maraton 50+
Abdullah Yavuz Ertekin Denizli 50+
Abidin ÇAKMAK Ege Maraton 40-49
Adam Yunisov Ankara Koşuyot 40-49
ADEM GÜNDÜZ GEBZE DOĞA SPORLARI VE DAĞCILIK 50+
Adem Tırpancı Ferdî 40 Altı
Adilet Bagishev 40 Altı
ahmet bayram manisa büyük şehir belediye spor 40-49
AHMET KIZIL MYLASA SİGORTA LTD.ŞTİ. 40-49
Ahmet Kösem Pan Dağcılık 50+
AHMET ANIL AYDIN FERDİ 40-49
Ahmet Gürkan Özkan R.E.D. Runners 40 Altı
AHMET YETKİN ESER Bireysel 40 Altı
Akın Taşkıran Alpine running team 40 Altı
ALI COSKUN DOGAN Bireysel 40-49
ALİ ATLIER FERDİ 50+
ALİ ERKAN Bireysel 40-49
ALİ KARAGÜNDÜZ ÇAL BELEDİYESPOR DENİZLİ 50+
Ali SARIMAN R.E.D. RUNNERS 40 Altı
ALİ ŞAHİN kskoneteam 40-49
Ali Şen Ferdi 40-49
Ali Uzunali İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULUBÜ 50+
ALİ CENK KESKIN Bireysel 40-49
Ali Ersin Zümrütbaş Denizli 40-49
Ali Mert Mazlum ODTÜ Kros Takımı 40 Altı
Ali Riza KARABACAK İDADİK 50+
Alican Aşkun Rundamental 40 Altı
Alicem Aktas Limit Sensin 40 Altı
alp özer Bireysel 40-49
Alper Deniz Bireysel 40 Altı
ALPER DURGUN kskoneteam 40 Altı
Alper Durmus Bireysel 40 Altı
ANIL YILMAZ İDADİK 40 Altı
Arda YALAMAÇ kskoneteam 40 Altı
arif elkovan bireysel 40 Altı
ARİF ÖZÇAĞLAYAN 50+
ARJİN GÜLÜMSER ODTÜ KROS TAKIMI 40 Altı
ARZU ALTINDAL Bireysel 40-49
Arzu Babaç Bireysel 40-49
arzu şahin pan dağcılık 40-49
ASIM ŞAHİN PAN DAĞCILIK 50+
aslı celebi Bireysel 40 Altı
aslı gümüş Bireysel 40-49
ASLI HAZAL Akaltun Gs 40 Altı
Atınç ERTAŞKIN Bireysel 40 Altı
AYHAN KANDEMİR ÇAGET 50+
AYKUT CEYLAN ADIM ADIM İZMİR 40 Altı
Aykut Mısırlıoğlu Bireysel 50+
AYŞE GÜL AKINCI YÜKSEL İDADİK 50+
Ayşe Selnur Yeter Bireysel 50+
Ayşegül Övünç Pan Dağcılık 40-49
Ayşegül Yılmaz Ayyo team 40-49
Ayşegül Yoltaş R.E.D. Runners 40 Altı
Aytekin Söylemez Pan Dağcılık 50+
Ayten Demirtaş İdadik 40-49
Azmi Yılmaz OUTDOOR LYCİA 50+
Bahrican Erek Bireysel 40 Altı
Bakiye Duran TeamUltraTrailRunner 50+
BARAN KIZILKAYA ODTÜ KROS TAKIMI 40 Altı
Barış Devir Dev Stüdyo 40 Altı
Barış Dinlendi Biraysel 40 Altı
Barış Dinlendi Bireysel 40 Altı
BARIŞ MERT KSKONETEAM 40 Altı
barış sarıalioğlu Bireysel 40-49
BAYEZİD BOZACIOĞLU PAN DAĞCILIK 40-49
Bayındır Kuran Bireysel 50+
Bayram Çiftçi Ege Maraton 50+
Bayram Uysal Bireysel 50+
Belgin Arkat Selçuk Belediyesi 40-49
Berçem Kalender IT Band 40 Altı
Berkay Efe Yıldız 40 Altı
Berke Doruk Özden Bireysel 40 Altı
Berrak Irmak 40 Altı
Bilgehan Paray Bireysel 40 Altı
Binnur Torgay Ankara Masterler 50+
Binnur Yücel Bireysel 40-49
BİRKAN UÇAR KOPSAK 40 Altı
Birol Toraman Pan Dağcılık 50+
Birsen Tolgay Bireysel 50+
Bozkurt Hepağlar Bireysel 40 Altı
Bulent Ayhan Bireysel 40-49
BURAK ALTINDAL Bireysel 40-49
Burak Nadirler Bireysel 40 Altı
BURAK YİĞİT adidas Runners Istanbul 40 Altı
Burcu Ateş Bireysel 40 Altı
Burcu Bilgic Karagozlu Bireysel 40 Altı
BÜLENT BİLGİN KOMANDO 40-49
BÜŞRA ÖZER Gülhane GSK 40 Altı
cafer karakaya B.B.BODRUMSPOR 40 Altı
Cahit Bülent ÇARKGİL ÇAGET 40-49
Cahit TUNÇ Kurtoğlu Pan Dağcılık 40-49
Can Elvan Özkan Adım Adım 40 Altı
Celal Yalçın Vestel Venüs Roadrunner Team 40-49
celal tunç yüce R.E.D. runners 40 Altı
Celil Kaçoğlu SASfit 40 Altı
Cem Sağdıç Antalya Runners 40-49
Cengiz ALANSU ÇAGET 50+
cengiz çelik ege maraton 40-49
Cengiz Seyhan İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KLÜBÜ 50+
Cevlan ertugrul ferdi 40-49
Ceyhan Usanmaz Sport 2000 40 Altı
Çağlar Taçyildiz Fenerbahçe 40 Altı
DAVUT YILDIRIM Ege Maraton 50+
DENİZ ADA SUUNTO TÜRKİYE 40-49
Deniz Güneşer Buddies34 40 Altı
Deniz KARAKUŞ Ege maraton 40-49
Deniz Nazari Adım Adım 40 Altı
DERYA KUŞ FERDİ 40-49
Devrim Kaypak Bireysel 40-49
Dilek Bağlar Bireysel 40 Altı
Dilek KURT Bireysel 40-49
DURAN ALTUNBAŞ KLOS DAĞCILIK İHTİSAS KLÜBÜ 40-49
Duran Murat EGE MARATON 50+
Durmuş Atasever Ege Maraton 50+
Dursun Yılmaz Bireysel 50+
durukan türe Alpine Running Team 40-49
Duygu Karahasanoglu Beatruncrew 40 Altı
Dylan Netter pan dağcılık 40-49
Ebru Çırakman Bireysel 40 Altı
Ebrusena Turan Adım Adım 40 Altı
ekin çankal Bireysel 40 Altı
Elbeyi Karakoc Sosyal tazi 40-49
Elif İnce Selçuk Belediyesi 50+
Elif Numanoğlu Ankyra 40 Altı
ELİF GÜL BAYINDIR Bireysel 40 Altı
Elvan Tekinkaya İDADİK 40-49
Emin Özmen Adım Adım 50+
Emrah Pektaş Bireysel 40 Altı
Emre Karagozlu Bireysel 40 Altı
Emre Konuk Koşmasam Coşamazdım 40 Altı
Emre Tüfekçioğlu Bireysel 40-49
Emre Uz Yakuta 40 Altı
En Se Ege maraton 40-49
Ender Sert Ege maraton 40-49
Engin Cetinay BodRunners 40 Altı
ENGİN KOÇ pan dağcılık 40 Altı
Erçin Baysal AdımAdım izmir 40-49
Erdem Kulaklı Bireysel 40 Altı
Erdinç Kazak Çorum Anadolu Lisesi 40 Altı
EREN KILIÇARSLAN Bireysel 40 Altı
Ergün Cem Köken Sobe Team 40 Altı
Erkan Öz Ptt spor kulubü 40 Altı
Erkan Sinci KskOne Team 40 Altı
erme onat Bireysel 40-49
Erol Karali Bireysel 40-49
Erol KOZAN Bireysel 40-49
ERSİN AYAR Ayvalık Atletizm 50+
Ersoy YILMAZ Bireysel 40-49
Erten Genç Bireysel 40 Altı
ertuğrul boz Bireysel 40 Altı
ERTUĞRUL DALGAR İZMİR MASTERLER 50+
Evren Polat Ege maraton 40 Altı
Evrim Şahin Bireysel 40 Altı
Fahri Erenel AKUT Spor Kulübü 50+
Fatih Gürbüz Bireysel 40-49
Fatih Kaya R.E.D. Runners 40 Altı
Fatih Topcu Asla Durma 40-49
Fatma Eyüpoğlu Bireysel 40 Altı
Fedai Kürtül Bireysel 50+
Ferhat Alyılmaz dorukdagcilik 40 Altı
Ferhat TEMİZKALP Ege Maraton Spor Kulübü 40-49
feride burcu durmaz Bireysel 40 Altı
Ferit Tekin R.E.D RUNNERS 40 Altı
FIRAT ZÜLKADİR Bireysel 40 Altı
Figen Ergün Bireysel 40-49
Furkan Gökmen ODTÜ Kros Takımı 40 Altı
Furkan Saygılı Ferdi 40 Altı
Gizem Ekinci Bireysel 40 Altı
Gonca Özgün Anıttepe Ruhu 40 Altı
gökçe ocaktar Beat Run Crew 40 Altı
GÖKHAN DOĞANDEMİR BİREYSEL 40-49
Gökhan Emirkanı Bireysel 40-49
gökhan güneri kistik fibrozis dernegi 40-49
Gökhan Karatur Kadıköy Runners 40 Altı
Göktun Şahin Bireysel 40 Altı
GÖRKEM GUNDOGDU KARSIYAKA ONE TEAM 40 Altı
Görkem YILMAZ kskoneteam 40 Altı
Gunes Var IKK 40 Altı
Gül Arabacioglu Bireysel 40 Altı
Gülay Armutçuoğlu Selçuk Belediyesi 50+
Gülser Yay TeamUltraTrailRunner 50+
GÜLSEREN YILDIZ ÜSTÜNDAĞ AKUT SPOR KULÜBÜ 50+
Gülsüm Saygı Pan Dağcılık 40 Altı
Gülşen Eraydın Idadik 40 Altı
Güran Özgül Ege Maraton 50+
Gürel GÜLSERP kskoneteam 40-49
Habibe SİNGER SASFİT 50+
Hacer Kara Selçuk Belediyesi 40-49
hacer yılmaz İDADİK 50+
Hakan Akben Bireysel 40 Altı
Hakan Alp R.E.D. Runners 40-49
Hakan Güney Bireysel 40-49
Hakan Hekim Hekimspor 40 Altı
hakan ilhan Bireysel 40-49
Hakan Karahan Pan Dağcılık 50+
HAKAN TAŞMAN İDADİK 50+
Hakan Zor Buddies34 40 Altı
halil aktan Pfizer Sen Çok Yaşa 40 Altı
Halil Doğan Bireysel 40-49
Halil Güney Bireysel 40 Altı
Halil KÖKSAL Adım Adım BURSA 40-49
Haluk ÖZKAN Bireysel 40 Altı
Harun Uluyol Bireysel 40 Altı
Hasan ATİLLA Ayvalık Atletizm 50+
Hasan Göksel Hökelek FB 40 Altı
hatice karaçelebi R.E.D. Runners 40 Altı
Hatice Aslı ALTAN Bireysel 40 Altı
HAYRETTİN GÜLER Bireysel 40 Altı
Hilmi Mert Bireysel 50+
Huseyin Keçeci idadik 40-49
Hüseyin Altay Bireysel 50+
Hüseyin Balcı SST 40-49
Hüseyin Çopur Bireysel 40 Altı
Hüseyin Keleş R.E.D. Runners 40 Altı
HÜSEYİN TUNÇMEN R.E.D. Runners 40-49
IBRAHIM COMERT 40 Altı
Işıl Ören pan dağcılık 40-49
Işıl Sözer İDADİK 40-49
IŞILAY YOĞURTÇU bireysel 40 Altı
İbrahim İncesu Isparta bölge spor külübü 50+
İbrahim Koçarslan Bireysel 50+
İbrahim Nar Bireysel 50+
İbrahim Yiğit Ege Maraton 50+
ibrahim gökhan ekşioğlu Buddies34 40 Altı
İhsan Niyazi OĞLAKCIOĞLU ferdi 40-49
ilhami özer ataşehir atletizm 50+
İlhan Çavuşoğlu Trabzon Spor 40-49
İlker Sarıkaya AKUT 40-49
ilknur sözündeduran kskoneteam 40-49
inan özcan otantik ocakbaşı bodrum 40 Altı
ipek öztosun Bireysel 40 Altı
irem bengisu binici RUNDAMENTAL 40 Altı
ismail BİLGİN BANDAK 40-49
ismail Güngör Ferdi 40 Altı
İsmet Ablay Bireysel 50+
Julide ARSLAN Ferdi 40-49
Kaan Bal R.E.D. RUNNERS 40-49
Kadri Öğmen Ege maraton 50+
KARIN TIRASIN PAN DAĞCILIK 40-49
Katife Keskin Bireysel 40 Altı
Kaya Aydın Alpay Bireysel 40 Altı
Kayhan Özoğul Bireysel 50+
KEMAL OKAN AKSU İZMİR VETERANLAR ATLETİZM İHTİSAS 50+
Koray İroç ODTÜ Kros Takımı 40 Altı
KUDRET ALTAK adidas Runners İstanbul 40 Altı
LEVENT ALTUNDAŞ İDADİK 40-49
Levent Bolat Kuşadası belediyesi bisiklet ve triatlon kulübü 40-49
Levent Güner Bireysel 40-49
Levent Sivrioglu Denizli 40-49
m ALPER OUTDOOR LYCİA 40-49
Mahmut Çevik Bireysel 40 Altı
MAHMUT ÖZKARATAŞLIOĞLU KOŞU DÜNYAMIZ 40-49
Mehmet Akşen Kuşadası Belediyesi 40-49
MEHMET BULCA Beat Run Crew 40 Altı
Mehmet ÇAKIR ÇAGET 40-49
Mehmet ÇAKMAK ÇAGET 50+
MEHMET ORAL İDADİK 50+
Mehmet Parlak Manavgat Koşucuları 50+
MEHMET SARI R.E.D. RUNNERS 40 Altı
mehmet sarıdedeoğlu kuşadası belediyesi triatlon takımı 40-49
MEHMET YENER Bireysel 40-49
Mehmet Yener Ege Maraton 50+
Mehmet Ali Acar Bireysel 40-49
Mehmet Burak Babaç Bireysel 40-49
mehmet faruk türker ferdi 40 Altı
Mehmet Şinasi Küçüktiftik Çaget 50+
Mehmet Yiğit Balta Bireysel 40 Altı
Melike Ayas Adım Adın 40-49
Melikşah Tekin Alpin Outdoor 40 Altı
MENEVSE SONMEZ İNTERSPORT TÜRKİYE RUNNING TEAM 40 Altı
Mert Haracci Bireysel 40-49
Merve Önler Bireysel 40 Altı
Metehan Deniz Bireysel 40-49
metehan özcan Bireysel 40-49
Metin Çatar Bireysel 40 Altı
Metin Dinar Ferdi 50+
Metin İnanç pan dağcılık 40-49
Metin Şahin Bireysel 40-49
Muge Kimizoglu varol R.e.d. Runners 40-49
MUHAMMET DAĞLIOĞLU SELÇUKEFESMASTERLAR 40-49
Muhittin PEKER adım adım 40-49
Murat Aral Bireysel 40 Altı
murat dilliler Ege Maraton 40-49
Murat Doyranlı Bireysel 40-49
Murat Namli Bireysel 40-49
Murat Özevin adım adım izmir 40-49
murat öztoprak adım adım izmir 40-49
Murat Tanınmış İZELTAŞ 40 Altı
mustafa Aksoy kudak 40 Altı
MUSTAFA KILIÇARSLAN Klosdag Dağcılık İhtisas Klübü 40-49
Mustafa Kılıçarslan Ferdi 50+
Mustafa Kılınç Ferdi 50+
mustafa tekin Alpin Outdoor 40 Altı
mustafa Uzun çaget 50+
MUSTAFA YILDIZ SASFİT 40 Altı
NADİM GÖKSÜGÜR EGE MARATON 50+
Namık Budak Koza Dağcılık ve spor Kulübü 50+
namık kemal ekici pan dağcılık 40-49
Nazım Özgür Bireysel 40-49
nazif kar çaget 50+
Nazlı Eren İyte Atletizm Topluluğu 40-49
Neslihan Özbek Tekim 40 Altı
Nidai Selmi Çakır İntersport 50+
NİYAZİ OĞLAKCIOĞLU Bireysel 40 Altı
Nurettin Yavan AKUT 40-49
Nurettin Zafer Ödemiş Belediyespor 40-49
Nurşen Akyazı ETUDOSD 40-49
Nurşin KÖKSAL Adım Adım BURSA 40-49
oğuz ince bireyseş 40 Altı
Oğuzhan Öztürk Manavgat Türk Eğitim Sen 40-49
Okan Kenar Bireysel 40-49
oktay FIRAT Bireysel 40-49
oktay zonturoğlu klos ihtisas spor klübü 40 Altı
omer tapman kskoneteam 40-49
Onur Aydın Denizli 40 Altı
onur doğru vestel road runner team 40 Altı
Onur Kalkandelenli Bireysel 40 Altı
Onur Kuruoğlu kskoneteam 40 Altı
Onur Yazar Bireysel 40 Altı
Oral Ergül Bireysel 50+
Orkun Kiziltay Bireysel 40 Altı
Osman DURAN İDADİK 50+
Ozan Bektaş ODTÜ Kros Takımı 40 Altı
Ömer Ardalı Ege Maraton 40-49
Ömer Emre Diker IDADIK 40 Altı
Önder Kayabaşı Zirve Dagcılık Ankara şübesi 40-49
ÖVÜNÇ ÖNEN Bireysel 40 Altı
Övünç Tezer Bireysel 40-49
Özcan Doğan Pan atletizm 40 Altı
ÖZER BAŞAR EGE MARATON 50+
Özge Can R.E.D. Runners 40 Altı
Özge Özgen kskoneteam 40-49
Özgür Özçelik Bireysel 40-49
Pelin Börcek Anıttepe Ruhu 40-49
Pelin Pelis İzmir Gaziemir Atletizm Klubu 40 Altı
Pelin Şengün adım adım 40 Altı
PERİHAN GÖRENEK AKUT 50+
PINAR TAŞKIN Bireysel 40-49
Rabia Özer NRC 40 Altı
rabia gökçe erdem Bireysel 40 Altı
Rafet Karagöz Bireysel 40 Altı
Ramazan AZRAK Bireysel 40 Altı
Ramazan Kurnaz Bireysel 50+
REMZİ EŞKİ FERDİ 40 Altı
Rıza Martaş Adım Adım 40 Altı
rızvan şahin bursa masterler 50+
Riza Ekinci Bireysel 40-49
sait ayhan ferdi 40-49
Samet Yılmazer Bireysel 40 Altı
Samuel Levistre Bireysel 40 Altı
Sarven Dursun Bireysel 40-49
Seda sultan Kol Bireysel 40 Altı
SEDAT YILDIRIM Bireysel 40-49
selcuk bertan LEFT RIGHT 40-49
Selçuk ÖNAY FERDİ 40 Altı
SELİN ÇALIK kskoneteam 40 Altı
Selma Varliker Ferdi 40-49
Semih Cokceken Adım adım izmir 40 Altı
Serhat Alyılmaz dorukdagcilik 40 Altı
SERHAT OZVAN Bireysel 40 Altı
SERVET YILDIRIM Ferdi 40-49
Sevim Begüm Sözer ODTÜ Kros takımı 40 Altı
Sibel Çalışkan Çoban Ferdi 40-49
Silvio Braggiotti İDADİK 50+
Sinan ANSUĞ DYO BOYA 40 Altı
SONER ÇITAKOĞLU VELOKSK 40-49
Suat Şahin Akut 40 Altı
SÜLEYMAN ŞAHİN ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI GAZİANTEP ŞUBESİ 40 Altı
Süleyman Utcu Bireysel 50+
Şebnem Yalçın Vestel 40 Altı
Şennur Parlak Bireysel 40 Altı
Şenol Meriç EGE MARATON 50+
ŞEREF ARICA İDADİK 50+
Şerif Kemal Güner Çaget 40-49
tahsin erdoğan ataşehir atletizm 50+
Tamer Nazmi SEZEN INTERSPORT 50+
TANER KUŞDEMİR Bireysel 50+
TARIK UÇAR Bireysel 40 Altı
Tayfun UZUNKAYA İDADİK 50+
Tolga han Edebal Alpine running team 40 Altı
TOSUN PANÇALI BODRUNNERS 40 Altı
TUFAN YÜKSEL İDADİK 50+
Tunay İdacı Bireysel 40 Altı
Turgay Baş HÜMAK 40 Altı
Tuzbent Museyeva Ege maraton 50+
Ufuk Demirkır R.E.D. Runners 40 Altı
Ufuk KANSU Bireysel 40 Altı
Ufuk Özdiler HugoBoss 40 Altı
ugurcan dagdeviren bireysel 40 Altı
Uğur Akın Ferdi 40 Altı
Uğur Demirtaş İdadik 40-49
UĞUR İDGÜ Bireysel 40-49
Uğur ŞAHİN Bireysel 40 Altı
Umut BURSA kskoneteam 40 Altı
Umut Cingi R.E.D. Runners 40 Altı
Ural Gokay Çiçekli Bireysel 40 Altı
Ümithan Kukul Bireysel 40 Altı
ümüt Koçak Mesafe Tanımayanlar 40-49
varol durmazpınar ege maraton 40-49
Veli Yurdakul Ege maraton 50+
Veysel Birinci Spin Çantam 40-49
Vildan Kibar Bireysel 40-49
Virginie Arslan Bireysel 40 Altı
Yakup Atik RUNDAMENTAL 40 Altı
Yasin Aluç Bireysel 40 Altı
YASİN KANSU NOVARTIS 40-49
Yaşar Anter izmir atletizm spor kulübü 50+
Yener Zakut Bireysel 40-49
yıldıray Bolukdemir ege maraton 40-49
Yıldırım beyazıt Öztürk Alpinoutdoor 40-49
YİĞİT KÜÇÜKÖZDEN kskoneteam 40 Altı
Yunus Emre Güloğlu Bireysel 40 Altı
Yusuf Aslan Bireysel 40 Altı
Yusuf Karaduman Bireysel 40-49
Zafer Gökmen Bireysel 50+
Zafer MUTLU Kistik Fibrozis 50+
ZAFER TÜRKMENOĞLU kskoneteam 40-49
ZEYNEP FİDE Bireysel 40 Altı

Bize Ulaşın