12K Artemis Koşusu

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir GPX Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Koşucular Efes Antik Kent Alt Kapısından başlayarak doğanın ve rüzgarın sesleri eşliğinde Selçuk Carpouza Meydan'da finishe ulaşırlar.
  • Cut-Off saati 11:30
  • Bardak,kimlik belgesi ve telefon zorunludur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet
A. Sinan Tüzün Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü
ADNAN TOLGA AYAZLAR Bosch Runners
Ahmet Adıgüzel VELOSTROM CYCLING TEAM
Ahmet ALKAN Bireysel
AHMET ÇAM KARŞIYAKA ONE TEAM
ahmet akif yalman Revolt Runners
Akın Bayrak Galatasaray
AKIN KAZAK Bosch Runners
Ali Arıkan mavibeyazyeşil
Ali Macit VOLTFLOYD
ALİ ÖZEN koç denizli
Ali ŞAHİN Bireysel
Ali Turan Bireysel
ali yeniay Herkoşulda
Ali İhsan Uslu Bireysel
Ali Osman AVCI KSKoneteam
Aliaksandr Charnavoki targetprocess
Aliekber Fidan REVOLT RUNNERS
Alp Varılsüha Bireysel
Alper Attias Bosch Runners
Alper Hancı Karşıyaka One Team
Alper Erdem Demirci Bosch Runners
Alperen Arda Özay Bireysel
Anıl Güçlü KSK One Team
ANIL YILDIZ Bireysel
ARZU KIZBAZ Bireysel
ARZU KORKMAZ PAN DAĞCILIK
Ashley Rivera Bireysel
Aslıhan Sever Runarchy
Atakan BALCI KSK One Team
Atamer Işık CrossFit Alsancak
Ayça Çelikbilek Ferdi
AYDIN ŞENTÜRK REDFOXES
AYKUT KIRSAY Gavur dağı
Aysun KOCA RED FOXES
Aysun Özay Bireysel
Ayşe Gültekin HCP Ultras
Ayşe Hilal meriç Bireysel
AYŞE AYLİN ALPÜSTÜN Bireysel
Ayşe Beril Bayraktar Akut
Ayşe Özlem KERMAN İDADİK
Aytek Ünal Bireysel
Ayten Aykol Red foxes
Aziz Taş YARIMADA KOŞU GURUBU
BAHAR GÖKBEL Bireysel
Bakiye Balciogullari Bahcesehir Kolege
Banu ŞAHİN Bireysel
Barış ARSLANOBA REVOLT RUNNERS
barış özegemen Kuşadası belediye spor
Barış Timurkaynak KOLEJLİLER KOŞUYOR
BARIŞ ÜNAL Bireysel
Batu Bali Bireysel
Batuhan Hasancaoğlu Bireysel
Bayram Çakırca Bireysel
Bekir Tuzcuoğlu kskoneteam
BENGU DEVRIM Bireysel
Berkay Kucukabali Bireysel
Beste Zeynep Babadağ Bireysel
BETÜL SARI BİREYSEL
Bilge Doğrucuoğlu Adım Adım İzmir
Bilgin Korkmaz Bosch runners
binnur yaman Adım Adım
Birol Murat CAN adım adım
Birsen Karataş KSK ONE TEAM
Buket Sanbur Bireysel
Burak Güngör Bireysel
Burak YAZGI WORK'n'OUT
Burcu Ak Gs
BURHAN ERDAL Bosch Runners
Bülent Duran Red foxes
BÜLENT EYRİPARMAK VELOSTROM CYCLING TEAM
C. Zeynep Sönmezalp Adım Adım Ankara
Can Ayhan ADIM ADIM İZMİR
CAN OBUZ CFARunner
Can Berk Uras boschrunners
Canan Kahraman Sezgin İDADİK
canberk gülmez Red foxes
Candan Ceylan Adım Adım
Caner Çapay Bireysel
Cankat KİREÇKAYA Bireysel
Cansel KİREÇKAYA Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Cansu Erbeden Bireysel
Cansu İlkay Bosch Runners
CANSU SAMURKAS KSK ONE TEAM
Cansu Tiryakioğlu Güçlü Beygir
Cebrail haluk GÖRGÜLÜ Oneteam
cem ilgün kskoneteam
Cem Kurtuldu MC Team
Cemal Vatansever Runarchy
Cemile Ebru Dığan Bireysel
cemre koç redfoxesborntorun
CENK ARSLAN BİREYSEL
Cenk Fidan REVOLT RUNNERS
Ceren Kanlıöz Beat Run Crew
Cevriye AKKURT Manavgatrunners
ceyhun gülmez Red foxes
Cihan GÜRSOY RUNARCHY
Cihan Karaoğluol Bireysel
Coşkun Deniz Aslan Bireysel
CÜNEYT ŞENOL Team Pae
Çağatay Topcu İDADİK
Çağla Mutlu HÇ PİLATES
Çağlayan Kılınç Doruk Dağcılık
Çiğdem Özmen Adım Adım İzmir
Demet Arat Baskent gencler ve masterler spor kulubu
Demircan Coşkun Bireysel
Deniz Akbulut Kskoneteam
Deniz Erbige Bireysel
Deniz Işık CrossFit Alsancak
DERYA KARAOĞLAN Bireysel
Derya Şensoy Bireysel
DILEK CETINKOL Karşıyaka One Team
Didem Nasman Bireysel
Didem ÖZSIRKINTI Bireysel
Dilek Bali Bireysel
Dilek Oğuz Kösehan Bireysel
Dilek Sönmez Kskoneteam
Dilek Zengin Adım Adım Ankara
Dilşah Uçkan Bireysel
Doğukan Irmak Ferdi
duygu akipek bireysel
Ebru Ersoy Göksal Adım Adım
Ebru İğci Bosch Runners
Ebru Yaprak Bireysel
Ecem Ortasarı Runarchy
Ecem Pehlivanoğlu Bosch Runners
Ege Karadeniz MERSİNRUNNING
Egemen Atkaya Amway
Eileen Aydınlar İstanbul Expat Runners
Ela Esin Karşıyakaoneteam
ELİF BOZACIOĞLU PAN DAĞCILIK
Elif Ergün HCP Ultras
elif gezerler Bireysel
Elif Tekin Bireysel
Elif Yaprak Bireysel
Elif Ezgi Keleş Bireysel
Elvan Işık Erdoğan Bireysel
Elvin Ertürk Bireysel
EMEL YALAMAÇ Pan Dağcılık
Emine Güler İDADİK
Emine Nazlı Ak Bireysel
Emine Ulubay Güler Caget
Emircan Kaya Adım adım izmir
Emrah Oztürk HCP Ultras
Emrah Altay Karadeniz Bireysel
Emre Akoğlu cfa runner
Emre Kalkan Ferdi
Emre Öztürk KPMG Runners
Emre Zengin TRI3RIDERS
Emre Anıl Kımıl Bireysel
Engin Işıldar Redfoxes
Engin Senturk Bireysel
ENİS KORKMAZ BİREYSEL
Erçin Zengin Bireysel
Erdoğan Kaplan REDFOXES
Erem Örs Bireysel
Erhan Acar Bosch Runners
Erkan Altok FatAzMoFos
Erkan Kurtuluş Bireysel
EROL BAYKUŞ FERDİ
Erol HOŞYILmaz Karşıyakaoneteam
Erol Kaplan Bireysel
Erol Tosun Ferdi GEBZE ATLETİZM KULUBÜ
Ertan Elmas Velostrom
Ertan Safrancı Başkent Gençler ve Masterler Atletizim Spor Kulübü
ertuğrul arslan KPMG Runners
Ertuğrul Kaan Tokalak HCP Ultras
ESER ŞAHİN Adım Adım İzmir
Esra Aktel Yağcı Bireysel
ESRA SÜER YALÇIN Bireysel
Esra Pınar Kaya Güçlü Beygir
EYÜP SELÇUK şahin bireysel
Ezgi Engin Bireysel
Ezgi Erdenol REDFOXES
Ezgi Köken SOBE TEAM
F.Zerrin Hasırcıoğlu Pan Dağcılık
Fatih Can Dante sports club
Fatih Tosun Bireysel
Fatima Tekin CFARunner
fatma duran REDFOXES
fatma özegemen ferdi
Fatma gizem Yavuz Elite Running
Ferahnaz Gençay Yılmaz HÇPilates
FERHAT KARADENİZ BİREYSEL
FERHAT TOKALAK HCP Ultras
Feridun Özdamar Mavi karga
Feriha Tülümen Adım Adım İzmir
Fettah kuzu Doruk Dağcılık ve Doğa sporları klübü
filiz demiral DORUK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULUBÜ
Gamze KAYNAK Runarchy
Gamze Tanriverdi Bireysel
Gizem Ece DOGAN Bireysel
Gokçe Silsüpür Bireysel
Goksel Marmara CFARunner
gökben uskuç Bireysel
Gökhan Bilgen PAN DAĞCILIK
Gökhan Güner Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Gökhan Polat Yarımada kosu grubu
Gökmen Akata Kskoneteam
GUL ERDAL Bosch Runners
GULGUN KANBER KSK ONETEAM
GÜL BAŞAK CEBE ŞEN BANDIRMA
GÜLCAN ERK KOŞAN OLİMPİK ANNELER
Gülce Öngör Bireysel
Gülçin Ulusoy Mert Ksk OneTeam
GÜLHANIM PASİN İDADİK
Gülpınar Ulu Sevim Garanti yatırım
Gülşen Eser PAN DAĞCILIK
Günay OCAK İZMİR KOŞU GÜCÜ
Günce Topal YapıkKredi
Gündüz Aydınlar Ferdi
Güneş Aydın Bireysel
H. İbrahim Alpaslan MimaRun
Hacer Demir redfoxes
Hacer Ildır HÇ Pilates
Hafize İdi İdadik
Hakan Durmuşkaya Bireysel
Hakan Hedef Red foxes
Hakan Kahraman Galatasaray
Hakan Güngör Güzel Bireysel
HAKKI BAŞIBÜYÜK Bireysel
HALİT Poyraz Bosch runners
Halit Can SUN ADIM ADIM İZMİR
Hami Sarı Doruk dağcılık
HANDAN ATILGAN İDADİK
Hanife Taş Hcp ultras
Hanife Zoroglu Bodrumcheetahs
Harun ABUŞ Bireysel
Hasan HASACAR TED BODRUM KOLEJİ
Haşim Demir Bireysel
Haydar Tolga Avcioglu Bireysel
hayriye Özbadur Bireysel
HAZAL ÖZBEK Bireysel
Hesna Buket Tolan Adim Adim Ankara
Hilal Köseoğlu Koşu Dünyamız
HİLAL TÜRKELİ Volt floyd
Huriye Yetimoğlu HÇ pilates
Huseyin Yigit Karsiyaka One Team
HÜLYA KARSLI Red Foxes
Hürmüz Biçer Doruk Dağcılık
Hürrem Murat Altay Bosch Runners
Hüseyin Güner Bireysel
Hüseyin Taş Fenerbahçe
Hüseyin Yatağan Bireysel
Hüseyin Yüce SARI IDADIK
Hüsnü Yaşar Bireysel
Işıl Orhan Doruk Dağcılık
Işılay Yunusoğlu Bireysel
İbrahim Emmedik Red foxes
İBRAHİM SIR Doruk Dağcılık
İBRAHİM TÜMKAYA Bireysel
İbrahim can Sarı Bireysel
İbrahim Emre Şenyer Bireysel
İhsan Büyükçalık telmessos kahinleri
İlker AKCA Anıtteperuhu
ilker inçoğlu Bireysel
İnna Baytaroglu Bireysel
İnsu Tezkan Bireysel
İREM ERK Bireysel
İrem Sönmez Bireysel
İsa Dal Denizli
İsmail Özgür Red Foxes
izzettin Gümüş Bireysel
Jamey B Bireysel
Junghyun Lee Bireysel
Kadir Samurkaş KSK ONE TEAM
Kamile Er Atatanir IDADIK
KARIN TIRAŞIN PAN Dağcılık
KASIM KOÇ Bireysel
kaya cay Bireysel
KENAN AKSOY Ege Maraton
Kerem Özer Bosch Runners
KEVSER TOPÇU bireysel
Koray Kılıç Bireysel
Koray Okurer Bireysel
KORHAN OLCAY KIRCALI Bireysel
kubilay çevik Bireysel
KUTLAY ŞAHİN Bireysel
latife ayhan adım adım izmir
LEONARD Johana FRENCH & GERMAN TEAM
LEVENT YİRMİBEŞ Bireysel
LEYLA KUZU DORUK DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
LÜTFİ OĞUZ ARDAHAN TFFHGD
Maral Sağbazar Beat Run Crew
Mehmet AKAN Bireysel
mehmet akçalı Bireysel
Mehmet Çolak CFARunner
Mehmet Kirman Runarchy
Mehmet OZGUNOGLU Bireysel
mehmet fatih yıldız Bireysel
mehmet fırat aydın Vestel RoadRunner
Mehmet Muzaffer KAHVECI CandanBakım
Mehmet Şakir ORHAN Bosch Runners
Melih Gündoğdu Ferdi
Melike Nur Araz Runarchy
Melis Tulgar Karşıyaka Öne Team
Meltem Altunsesli Tri3riders
Mercan Süheyl Çimen Bireysel
Meriç Kiremitçi Garmin Türkiye
merve çapraz ksk one team
merve erol Bireysel
Merve Onat Voltfloyd
Mete Göksal Bireysel
Metin Ebevi Ihlamur Koşu Kuvvetleri
Mine Uzgişi Adım Adım İzmir
Miray Sağır Bireysel
murat bayer Bireysel
Murat Çatori Bireysel
Murat Kazan Adım Adım Bursa
murat ökti Bireysel
Murat Yazıcıgil Bireysel
Murat Serdar OKAN RUNARCHY
murat tayyar sarıkaya odtu md
Murat tugay Tepe Bjk
Mustafa Bildirici Bireysel
Mustafa Karakuş Karşiyaka One Team
Mustafa POLAT Bireysel
Mustafa Semerci Bireysel
Mustafa Ercan Uçar Revolt Runners
Mustafa Mert Kurt Bireysel
Muzaffer DERiN ADIM ADIM İZMİR
Muzaffer Karakuş Ege maraton
Muzaffer Serbes Sökefit
Muzaffer Taylan Pan Dağcılık
Müge Yirmibeşoğlu Bireysel
MÜNİRE ÖNİZ TOPALOĞLU Bireysel
Mürvet Ece Büyükçalık Bireysel
Müslim Tunç Atak Dağcılık Spor Klübü
Nail Özkardeş CFA|Runner
Nail Yıldırım Bosch Runners
Naz Altay Bireysel
Nazif Karaaslan Velostrom
NAZLI CIKIT CFARunner
Nazlı Düşmez Bireysel
NAZMİ KOÇAK Bireysel
Necmettin DERVENT Ferdi
Nefise Çağla Tarhan REDFOXES
Nergis Kurt Destan Bireysel
Nergis Zümrütbaş Bireysel
NİHAL KARATAŞ Member licensed athlete
nihal yıldırım Bireysel
Nihan Lafcı Triatloncu Şöbiyetler
Nilüfer Gökçe Bireysel
Nur Gülerdoğan Bireysel
NUR KAVUŞAN BİREYSEL
Nuray Gümüş OLYMPEAK
nurciye ertem İDADİK
Nurettin Dağlıoğlu NDKA
NURİ AKKAŞ REDFOXES
OĞUZHAN DEMİR OD
Oğuzhan KIVRAK Bireysel
Okan Kurtuluş idadik
OKAN ÖZER Bireysel
okan yiğit idadik
oktay çoşkun REVOLT RUNNERS
OKTAY GENÇERLER BOSCH RUNNERS
Olcay Aydın Non stop RUNNING
Omer Onder Yazıcı Bireysel
Onur Biçer KPMG Runners
Onur Uçar Revolt Runners
Onur Altuğ Sakallı REDFOXES
ONUR FERHAT KARACAN Bireysel
ORKUN BABADAĞ BİREYSEL
Orkun Karagöz Bireysel
Osman Atasoy Ferdi
Osman Aydın Pan Dağcılık
Osman Yazıcı Bireysel
OZAN ATEŞ Bireysel
Ozan Hoşyılmaz Bireysel
Ozan Karaca Karşıyaka One Team
OZAN ÖZGÜR REDFOXES
Ömer CEYLAN Runarcyh
Ömer faruk Yazmacı Bireysel
Ömür Sumru Aycı İDADİK
Önder Çevik Voltfloyd
Öner Karamersin Muğla Üniversitesi
Övgü Kavas Bireysel
özay zeybek bosch runners
özcan aydın runarchy
ÖZGE SERDAROĞLU Elite Running
Özgecan Uğural Bursa Karşıyaka One Team
Özgül Dalkılıç Sal Kaplanları
Özgür kasım Adibelli Dante Sports
özlem baştürk İzmir doruk dağcılık
Özlem Işık bosch runners
özlem kaçaner RED FOXES
Özlem Deniz Özden Anıttepe Ruhu
Öznur Polat Adim adım izmir
pelin güneş HCP Ultras
PERVİN BULUT Bireysel
PFEFFER Stephan Bireysel
Pınar Artaç Beat Run Crew
Pınar Aslan Bireysel
Ramazan Karaman Bosch runners
Ramazan Kesik İDADİK
Rana Orhon Bireysel
Raul Jimenez Fuentes Bireysel
Recep Tunç Bireysel
REMZİ EŞKİ CFARunner
rengin kırcalı Bireysel
Resul Dinç MMR
S. Özgür Öztürk HCP Ultras
Saadet Tiryakigil CFARunner
sabriye çimen Bireysel
Sadettin Semih Çetin Ferdi
Salih CIRGAN Bireysel
SALİHA KURT Bireysel
Salim Durgut Karşıyaka One Team
Samed Topaloğlu Bireysel
sanem kutay CFARunners
Sare Ayça Çimen Bireysel
Seçil Aydemir KSK One Team
Seçil Polat Bireysel
SEDA YILDIRIM REDFOXES
Sedat Kurt Galatasaray
Selami Akdemir Bireysel
Selçuk Inci Bireysel
Selçuk Ürün Bireysel
SELÇUK YAZICI KPMG Runners
Selen Çam Bireysel
Selin Kaynak GÜÇLÜ BEYGİR
Selin Şahin Bireysel
Selin Şarkaya Bireysel
Sema Salman Bodrunners
semih ağ bireysel
Semih Atay yok
Semih Dedeoğlu Velostrom
SEMİH YENİGÜL REDFOXES
Semra Bozdayı Ayazlar Bosch Runners
Semra Kalfa Adım Adım İzmir
Senem Ergüvenoğlu Bireysel
Senem ÜSTÜN Bireysel
Sercan Kurtulus Bosch Runners
SERDAR MURAT SARI Milas Karyalı Koşucular
SERHAN KARATAŞ Bireysel
serhan refik koseoglu Gazi Hastanesi İzmir Koşu Gucu
Serkan Büyükçağlar Bireysel
Serkan Erşan Elite Running
Serkan Eskizara Adım Adım
Serkan Yıldız Bireysel
Serpin Altunok Bireysel
sevgi güner idadik
Sevgül Üney Doruk Dağcılık
Sezgi İşgun Bjk
sezgin akman KPMG RUNNERS
Sezgin ÇENGEL REVOLT RUNNERS
sibel kadıoğlu Bireysel
Sibel Yıldız Volt Floyd
sidika unal Bireysel
Simge Karakuş Güzel Bireysel
Sinan Atay CFA runners
Sinan Çetinkaya Bireysel
Sinan Dayı Bireysel
Sinan Duman Bireysel
Sonat Başpınar Bireysel
SUZAN YUŞAN Bireysel
Süheyla Durmaz Ferdi
Süleyman Cankurt Doruk Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Süleyman Utcu Bireysel
Süleyman Yükçü Bireysel
ŞAHAP KISA REVOLT RUNNERS
ŞAHİN KELEŞ Adım Adım İZMİR
Şerif Çetindağ kskone team
Şeyma Yavuz Bireysel
Şükrü Mert Başpınar Sütlaç
tamer kılıç Bireysel
TARTIVEL SEVERINE FRENCH GERMAN TEAM
Tayfun Çimen Bireysel
Tolga Tay Pan Dağcılık
TOLGAHAN SOYAK KPMG Runners
Tufan Deniz Bireysel
Tuğba Arslan Bireysel
tuğba benli özenç Ferdi
Tuğba Keskinoğlu Runarchy
Tuğçağ Arda Çotuk Bireysel
Tuğçe Buket Aydın Adım Adım
Tunc Avcioglu Bireysel
Turgay Demir Bireysel
TURKAN SARIKAYA Bireysel
Ufuk Arda Karsiyaka one team
Ufuk Karkın Adımadım İzmir
Ufuk batuhan Atabeyoglu İzmir doruk dağcılık
Uğur Işık Bosch Runners
ulaş eldeymez IDADIK
Umut Destan Bireysel
Umut Gümüş Triatloncu Şöbiyet
Utku Meriç Bireysel
Ümit Barış Şanlı Ege Maraton
ünal eraslan ferdi
Vedat bektaş HCP ULTRAS
Volkan Alaoğlu Bireysel
volkan alptekin NULL
Yadigar Dönmez bireysel
Yasemin Balyacı KSKONETEAM
Yasemin Erkaynak Bireysel
YASEMİN haydarbeyoğlu haydarbeyoğlu family
Yasemin Koskor Bireysel
Yasemin Nemutlu Karkın Adımadım İzmir
YAVUZ İÇMEZ ADIM ADIM İZMİR
Yavuz Selim BİÇER Doruk Dağcılık
YENER ÇELİK Denizli
Yeşim KOBA IDADIK
Yıldırım Bilge Milas karyalı koşucular
Yıldız Bayer Bireysel
Yiğit Akın Bireysel
Yiğitcan Kesova Kesova Boschrunners
Yonca Sungur Doruk dağcılık
Yosun Ezgi Demirci İDADİK
Zamira Kayaoğlu Beşiktaş
Zeynep BUHARALI Bireysel
Zeynep Burcu Akbaba Bireysel
Zeynep Dilan Çelik Yol Bireysel
ZEYYAT AYBEY CHEETAHS

Bize Ulaşın