120K Efes Ultra

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir GPX Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Web sitesine eklenmiş olan parkur KML dosyası yarış günü katılımcıların GPS saat veya telefonlarında yüklü olması zorunludur. *Yarışın kurallarında zorunlu malzemeler bulunmaktadır. *Detayları web sitesinde yer alan --Bilgi Noktası - alanından edinebilirsiniz.
  • *CP3 Meryem Ana Cut-Off süresi 12:00 *CP5 Şirince Cut-Off süresi 16:00 *CP7 Belevi Cut-Off süresi 19:30 *CP10 Barutçu Cut-Off süresi 03.30 *Fınısh Cut-Off 07:30
  • Yarışa katılım sağlayabilmek için zorunlu malzeme ve sağlık raporu zorunludur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
AHMET ŞAHİNÖZ Bireysel 40 Altı
Ali Özcan Teamkronostr 40 Altı
BAKİ ŞAHİN BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZM 50+
baybars ALPASLAN kolej 40-49
Can Yazgan Limit Sensin 40 Altı
Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
Cengiz yıldırım teamkronos 50+
Cevdet Alyılmaz Doruk Dağcılık 50+
Çağrı Altundarak Bireysel 40 Altı
Çağrı Aydoğmuş Bireysel 40 Altı
deniz çiçek ferdi 40 Altı
egemen dağıstanlı Limit Sensin 40-49
Ersin Demir Remi & Pam 40 Altı
Eyüp Kutluhan Doğan Runtheman 40 Altı
Fatih Tosun Kosu denizli 50+
Ferhat semiz ATEŞ FİLO 40 Altı
Galip Çoşkun İDADİK 50+
Gülser Yay Ultra Çaylak Runners 50+
GÜRHAN AKDAĞ Bireysel 40-49
György Óvári MAVIR SE 40-49
Hakan çakıroglu Team kronos 50+
Hakan Kaya Eregli Kosu Grubu 50+
HALİL TOPÇU Air force team 40 Altı
Harun Erbil BiKoşuAdana 40 Altı
HIDDEN Vincent #FUN 40 Altı
HİKMET KARAKAYA Ağaççamı Köy Oyunları 40 Altı
Hilmi Günhan TeamKronos | ZirvedekileR 40 Altı
Huseyin Gumus kütahya belediyesi 40 Altı
hüseyin polat EGE MARATON 50+
Hüseyin Tepikoğlu Koşu Dünyamız 50+
Ibrahim Celikay Bireysel 40-49
İSMAİL ÇAĞRI ÖNCU feat team 40 Altı
İsmet Özler Bireysel 40 Altı
Kaan Bilgin Bireysel 40-49
Mecit Çelebi Bireysel 50+
MEHMET DARTICI Bireysel 40-49
Mehmet ÖNELGE BiKoşuAdana 40-49
Mehmet Türkyılmaz Yarımada Koşu Grubu 40-49
Mehmet Zahir Bireysel 40-49
Mehmet Zahir Kül Teamkronos Türkiye 40-49
Murat KÜÇÜKBAYRAK Derin UMK 40-49
MURAT YEŞİLTAŞ YARIMADA KOŞU GURUBU 40-49
Mustafa Elmacı Gezginlerin Rotası Dağcılık ve Doğa sporları 50+
NİYAZİ OĞLAKCIOĞLU Bireysel 40 Altı
Nurettin BAYRAK adidasrunnersistanbul 40-49
Nurullah Yöndem Galatasaray 40-49
Oguz Bora Percinel Kdz.Eregli Kosu Grubu 50+
osman GÖGEBAKAN Bireysel 50+
ozhan pestanlı feat team 40 Altı
ömür çakır ALS Runners 40-49
önder duran Bademler Doğal Yaşam Köyü ve bademler kooperatifi 40-49
Özgür Rahmi ÖZMEN Adım Adım Ankara 40-49
Polyxronis Mylonas Kavala team 40 Altı
Ramazan Ulam Run Denizli 50+
Saner SARI BİREYSEL 40-49
SERHAT BOZKURT Teamkettlebell 40 Altı
sezgin oturmaz Akut spor kulübü 50+
Süleyman ÇETİNER Bireysel 40-49
Şevket ÖZLÜ stormylife_run 40-49
Tuncay AKTAŞ İDADİK 40-49
Uğur Vahtettin Aydın Kdz Ereğli Koşu Grubu 40-49

Bize Ulaşın